Kalendár UCI C1, C2

17.09.2017    C1   Baden /SUI/  EKZ CrossTour

24.09.2017   C2    Illnau   /SUI/  Radcross Illnau

28.09.2017   C1    Slaný /CZE/   TOI TOI Cup

30.09.2017   C2    Neerpelt  /BEL/   GP Neerpelt

30.09.2017   C2    Poprad  /SVK/  Slovenský pohár v cyklokrose

01.10.2017    C2    Bern /SUI/  EKZ CrossTour

01.10.2017    C1     Gieten  /NED/  Telenet Superprestige Gieten

07.10.2017    C2    Meulebeke  /BEL/  Berencross

07.10.2017    C2    Jabkenice  /CZE/   TOI TOI Cup

08.10.2017    C2    Helsingor  /DEN/   Kronborg Park Cross

08.10.2017    C2    Raková  /SVK/  Slovenský pohár v cyklokrose

08.10.2017    C2    Derby  /GBR/  National Trophy Series: Derby

08.10.2017    C2    Lutterbach  /FRA/  Cyclo-Cross International de la Solidarité de Lutterbach

08.10.2017    C1     Ronse-Kluisbergen  /BEL/  DVV verzekeringen trofee – Hotondcross

14.10.2017     C2    Kruibeke  /BEL/  Polderscross

14.10.2017     C2    Hlinsko  /CZE/   TOI TOI Cup

15.10.2017     C1     Besancon  /FRA/  1ère manche de la Coupe de France

15.10.2017     C2     Zonhoven  /BEL/  Telenet Superprestige Zonhoven

15.10.2017     C1     Aigle  /SUI/  EKZ CrossTour

19.10.2017     C2    Ardooie  /BEL/  Kermiscross

21.10.2017     C2    Boom  /BEL/  Telenet Superprestige Niels Albert CX

21.10.2017     C2    Podbrezová   /SVK/  Slovenský pohár v cyklokrose

22.10.2017  CDM  Koksijde  /BEL/  2017-2018 Telenet UCI Cyclo-cross World Cup, Koksijde

22.10.2017    C2    Stockholm  /SWE/  Stockholm cyclocross

22.10.2017    C2    Balan  /FRA/  Cyclo-cross de Balan Ardennes

22.10.2017    C2    Ternitz   /AUT/  Tage des Querfeldeinsports (Day of Cyclocross)

24.10.2017    C2   Wooerden  /NED/  Kiremko Nacht van Woerden

28.10.2017    C2   Dolná Krupá  /SVK/  Slovenský pohár v cyklokrose

28.10.2017    C2   Holé Vrchy  /CZE/  TOI TOI Cup

28.10.2017    C1   Laudio-Llodio  /ESP/  Ziklokross Laudio

28.10.2017    C1   ´s-Hertogenbosch  /NED/  De Grote Prijs van Brabant

29.10.2017    C2   Contern  /LUX/  Grand-Prix de la Commune de Contern

29.10.2017    C2   Muskiz  /ESP/  Trofeo Ayuntamiento de Muskiz

29.10.2017    C2   Abergavenny  /GBR/  National Trophy Series: Abergavenny

29.10.2017   C1   Hittnau  /SUI/  EKZ CrossTour

29.10.2017   C1   Oostkamp – Ruddervoorde  /BEL/  Telenet Superprestige Ruddervoorde

29.10.2017   C2   Trnava  /SVK/  Slovenský pohár v cyklokrose

01.11.2017    C2   Melden – Oudenaarde  /BEL/  DVV verzekeringen trofee – Koppenbergcross

01.11.2017    C2   Milano  /ITA/  Gran Premio Mamma E Papa Guerciotti AM

04.11.2017 CCM  Tábor  /CZE/  MASTERS European Continental Championships

05.11.2017    C2  Karrantza  /ESP/  Cyclo-cross de Karrantza

05.11.2017 CC  Tábor  /CZE/  UEC Cyclo-Cross European Championships

11.11.2017    C1  Uničov  /CZE/  TOI TOI Cup

11.11.2017    C2  Niel  /BEL/  Jaarmarktcross

12.11.2017    C1  Gavere  /BEL/  Telenet Superprestige Gavere

12.11.2017    C1   Madiswil  /ESP/ Flückiger Cross Madiswil

12.11.2017    C1   La Meziere  /FRA/  2ème manche de la Coupe de France

12.11.2017    C1  Elorrio  /ESP/  Elorrioko Ziklokrosa Basqueland

12.11.2017    C2   Košice  /SVK/  Slovenský pohár v cyklokrose

19.11.2017 CDM  Bogense  /DEN/  2017-2018 Telenet UCI Cyclo-cross World Cup, Bogense

19.11.2017    C2   Pferdezentrum Stadl-Paura  /AUT/  Int. Radquerfeldein GP Lambach/Stadl-Paura

25.11.2017  CDM  Zeven  /BEL/  2017-2018 Telenet UCI Cyclo-cross World Cup, Zeven

26.11.2017    C1  Hamme  /BEL/  DVV verzekeringen trofee – Flandriencross

26.11.2017    C2  Brugherio  /ITA/  International Cyclocross Selle SMP -9° Trof.Cop.ed.Brugherio82

01.-02.12.2017  CMM   Mol  /BEL/  Championnats du Monde Cyclo-cross Masters UCI / UCI Masters Cyclo-cross World Championships

02.12.2017   C1  Hasselt  /BEL/  GP Hasselt

02.12.2017   C2  Nyon  /SUI/  Cyclo-cross international de Nyon

02.12.2017   C2  Milovice  /CZE/  TOI TOI Cup

03.12.2017   C2  Bánovce nad Bebravou  /SVK/ Slovenský pohár v cyklokrose

03.12.2017   C2   Sion  /SUI/  Cyclocross International Sion-Valais

03.12.2017   C1   Jablines  /FRA/  3ème manche de la Coupe de France

03.12.2017   C2   Mol  /BEL/  Zilvermeercross

09.12.2017   C1    Kolín  /CZK/  TOI TOI Cup