Zlatý pedál 2017: Medzi ocenenými nechýbali cyklokrosári

Už po siedmykrát sa na sklonku roka konal galavečer ZLATÝ PEDÁL na ktorom boli ocenení najlepší cyklisti Slovenska zo všetkých cyklistických odvetví a nielen tí.

Cenu najlepšieho cyklokrosára si aj tentokrát odniesol už šesťnásobný majster SR, elitný cyklokrosár,  Martin Haring /Dukla Banská Bystrica/, víťaz pretekov UCI C2 v Ternitzi, Trnave, Košiciach, či 22.muž majstrovstiev Európy.

Nechýbala ani naša najlepšia pretekárka v kategórii Masters Martina Šichtová /KPHC Turčianske Teplice/, ktorá si vybojovala aj na majstrovstvách sveta aj na majstrovstvách Európy v cyklokrose strieborné medaily.

Na záver galavečera Zlatý pedál 2017 boli vyhlásené najkrajšie cyklistky Slovenska. Odovzdával sa titul MISS CYKLISTIKY 2017. Tretie miesto si odniesla naša cyklokrosárka, druhá najlepšia žena Slovenska v cyklokrose, Tatiana Jaseková /BIKEPRO SK Banská Bystrica/. Na otázku moderátora večera ako sa cíti, Tatiana skromne odpovedala: „Viac mi sedí byť vyváľaná v blate na cyklokrose ako tu stáť ako ocenená Miss.“

Viac o ďalších ocenených cyklistoch si môžete prečítať na stránke najlepšieho cyklistického portálu Slovenska CYCLING-INFO.sk